התאמת מטבחי פורמייקה ביגל מטבחים

רכישת מטבחי פורמייקה בהתאמה אישית צריכה להיעשות בליווי יועץ מטבחים מקצועי. היועץ צריך לבחון את הנעשה בבית הלקוח, לבחון את העיצוב, וזוויות הקירות והארונות שמסביב למטבח ועל פי התכנון שלנגד עיניו, לגבש עיצוב מטבחי פורמייקה עבור אותם לקוחות באותם בתים. מטבחים פורמייקה מכילים נדבכים שונים של מאפיינים, אשר הבולט ביותר הוא ארונות הפורמייקה. חלקים לא פחות חשובים הם שיש העבודה וסביבתו, הנדרשים להתאמה לארונות הפורמייקה של המטבח מבחינה עיצובית.

מטבחי פורמייקה יגל מטבחים

מטבחי יגל - ייעוץ והכוונה לפני רכישה

הייעוץ ניתן על ידי יועץ מטבחים מוסמך אשר יבחן את מראה הבית וימליץ על מספר מטבחי פורמייקה אפשריים מקטלוג החברה. הלקוח יכול לבחור דגמים שונים של מטבחים מהקטלוג אשר יוכלו, בהמשך, להיות מגובשים באופן שונה לבקשת הלקוח: להיצבע מחדש או לשנות את העיצובים הצורניים השונים.
 
בחירת ארונות הפורמייקה
 
הבחירה החשובה במטבח, שכן אלו הם התקני הפורמייקה העיקריים בו. יש לבחור אותם בהתאם לעיצוב המטבח ובהתאם לאיכות הפורמייקה והציפוי שלה. בחברת בוטיק כמו "יגל מטבחים" מחזיקים רק בארונות ומגירות פורמייקה איכותיים שעוצבו תחת קריטריונים מחמירים של בטיחות ועיצוב. בחירה בארונות פורמייקה צריכה להיעשות על פי גודל המטבח, לא להיבחר גדולים מדי ביחס אליו כדי לא ליצור עיצוב מגושם לחדר עיבוד המזון שלכם, ולתת דגש גם לצבע של הארון ובפרט – לזה של ידית הפרזול, כך שיתאים לו.
 
מטבחים בהתאמה אישית מטבחי יגל
 
בחירת הפרזול של ארונות הפורמייקה
 
הפרזול צריך להיבחר באופן דומה לארון עצמו או למגירות. הוא צריך להשלים אותו מבחינה עיצובית וגם להתאים לעיצוב חדר עיבוד המזון, הלא הוא המטבח. אם במטבח שלכם מקובל שעץ הוא הצבע המרכזי ושחור הוא הצבע המשני, מומלץ לבחור בידיות שחורות, לדוגמה.
 
יגל מטבחים – מטבחי פורמייקה מותאמים אישית לכל לקוח ולקוחה
 
ב- "יגל מטבחים" יסייעו גם לכם ולכן לבחור ארונות פורמייקה, מגירות פורמייקה, וכן התקני שיש עבודה למטבח אשר זהים לארונות ולמגירות הללו מבחינה דקורטיבית. בחברת "יגל מטבחים" משלבים עיצוב אדריכלי מקצועי עם עבודת צוות ברמות גבוהות ביותר, הכוללת את התקנת המטבח בפרקי זמן קצרים. יגל מטבחים תציע לכל לקוח ולקוחה מספר אפשרויות לעיצוב של מטבחי פורמייקה, כולן יתאימו עד מאד למראהו של בית הלקוח.
 
פנו לחברת "יגל מטבחים" למידע נוסף על מטבחי פורמייקה בהתאמה אישית!

המדריך לרכישת מטבחים מודרניים      מטבחי פורמייקה בהתאמה אישית

יגל מטבחים נגריית מטבחים איכותית במושב יגל כתובתנו: הדקל 28 מושב יגל טלפון: 053-8096567