המדריך לרכישת מטבחים מודרניים ביגל מטבחים

רכישת מטבחים מודרניים מחייבת הדרכה מקדימה, משום שבשונה ממה שסבורים, אלו מטבחים אשר לא בהכרח "לא כפריים". אלו מטבחים אשר כרטיס הביקור העיצובי שלהם הוא ייחודי, ולכן הדרכה בנושא נדרשת גם להתוויית סוג העיצוב המודרני, וגם לבחירת רכיבי האחסון והשיש בהמשך.

עיצוב מטבחים ביגל

ניתן לבחור בין עיצוב הייטק על טהרת גווני הלבן שלג, או להעדיף עיצוב "חלל" המתבסס על הגוון השחור, כשמבסיסו גוונים לבנים וכסופים, לעתים גם חומים בהירים. בעוד שסוג העיצוב הראשון נועד לדמות סביבה הייטקית מודרנית, הסוג השני נועד לדמות את "דור העתיד", ומתאים במיוחד לבתים בהם הקירות כהים ונדרש עיצוב המשכי גם במטבח.
 
מטבחים מודרניים יגל מטבחים

בחרו את סגנונם של הארונות במטבח
 
ניתן לבחור בין מזווים, שהם ארונות רצפה, לבין ארונות קיר. ניתן לבחור בין התקני פתיחה לבין התקני הזזה. חשוב שהבחירה תיעשה בהתאם למה שאתם מורגלים אליו במטבחים קודמים, ובהתאם למבנה המטבח. ניתן ורצוי להתייעץ עם מומחים כמו אלו של "יגל מטבחים" בטרם צאתכם לדרך עיצובית מסוימת בבחירת הארונות שלכם על מנת שהתאמה מקסימלית ואופטימלית תושג במטבח המודרני שלכם.
 
בחרו את סגנונו של השיש במטבח
 
מדובר על השיש המשמש כמשטח עבודה במטבח. כיום ניתן למצוא גם משטחי עבודה מעץ, אבל ברוב הבתים המודרניים יהיה זה שיש אבן שישמש כמשטח העבודה במטבח. בחירת השיש שישמש כמשטח עבודה במטבח תלוי בצרכים שלכם ובעיצוב המבוקש עבורכם במטבח המודרני. שיש אבן קיסר או אוניקס לבנים או בז' יתאימו למטבח הייטק, בעוד שיש שחור יתאים למטבח מודרני כהה.
 
מטבחי יגל - מדריך לרכישת מטבחים
 
אפיינו את הפרזול במטבח
 
פרזול המטבח תלוי בגודל המטבח ובסגנון העיצוב המודרני. בחירת ידיות ארון ומגירה – גדולות כשהמטבח הוא קטן תיצור תבנית עיצוב מגושמת כמעה. לכן, חשוב לבחור גודל סימטרי לכל ידית פרזול כך שישמש לעיצוב המטבח כנדרש. בנוסף, חשוב לבחור על סמך הצבעים במטבח, כך שכל ידית תתאים לעיצוב הנדרש. לפרטים התייעצו עם המומחים של "יגל מטבחים".
 
יגל מטבחים – משווקת מטבחים מודרניים בעיצובים מיוחדים
 
"יגל מטבחים", חברת המטבחים האולטימטיבית המבצעת התקנות מטבחים זה למעלה מ – 40 שנה, מסייעת ללקוחותיה לאפיין מטבחים חדשים או להחליף מטבחים קיימים במטבחים מעוצבים חדשים. החברה תוכל לסייע גם לכם, דיירים נכבדים, באפיון המטבח המודרני שלכם לקראת כינונו בביתכם. החברה תספק גם את תכנון עיצוב המטבח וגם את העבודה, שתיעשה באמצעות עובדים מיומנים הבקיאים בכל רזי ההתקנות במטבחים, כולל ביצוע התקנות מורכבות ומסובכות.
 
לפרטים על מטבחים מודרניים, פנו לנציג "יגל מטבחים"!

המדריך לרכישת מטבחים מודרניים      מטבחי פורמייקה בהתאמה אישית

יגל מטבחים נגריית מטבחים איכותית במושב יגל כתובתנו: הדקל 28 מושב יגל טלפון: 053-8096567